Transfery

W ramach świadczonych usług, zapewniamy Państwu przejazdy transferowe z różnego rodzaju miejsc, typu lotniska, czy też dworce. Oferujemy przewóz osób ze wskazanego miejsca do danego hotelu i z powrotem, co pozwala zaoszczędzić przede wszystkim czas oraz pieniądze na mało wygodne przejazdy taksówkami, czy też wyeliminować problemy związane z podróżowaniem transportem zbiorowym. Co więcej, flota nowoczesnych samochodów TwojeBusy.pl gwarantuje transport pasażerów w bardzo komfortowych warunkach.

Działamy nie tylko na terenie Krakowa - zasięgiem obejmujemy całą Polskę, zapewniając przewóz osób z następujących lokalizacji:

• Międzynarodowy port lotniczy im. Fredyryka Chopina - Warszawa Okęcie
• Międzynarodowy port lotniczy Katowice - Pyrzowice
• Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Kraków Balice
• Dworzec Główny - Kraków
• Dworzec Główny - Warszawa Centralna

Polecamy wynajem busa lub eleganckiej limuzyny, przeznaczonej dla bardziej wymagających Klientów, oczekujących najwyższego luksusu. Nasi mili, uczynni oraz elokwentni kierowcy ze znajomością języków obcych dogadają się z każdym pasażerem. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz skorzystania z oferty przewozu osób w ramach transferów z lotnisk, dworców kolejowych i autobusowych.